KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003199
nr 1600 3199
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Kvinnoporträtt, ej signerad, Duk på pannå, 19x15 cm, yttermått inklusive ram: 33x29 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 februari 2024
kl 20:53:12